Гранти на підприємництво

ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ «Синергія»ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ «Синергія»

Контактна інформація: 58002, м. Чернівці, вул. Руська, 1тел/факс (0372) 58-53-14, 0502702133, E-mail: batrakova@ukr.net, ccasynergy@ukr.net

Анкету про участь у конкурсному відборі можуть подавати усі бажаючі, які підпадають у цільову аудиторію. З числа кандидатів буде сформовано дві групи по 30 осіб з подальшим супроводом і отриманням грантових коштів на само зайнятість або мікропідприємництво.

ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ

1. Зателефонувати представнику Центру громадської активності «Синергія» за номерами телефонів, (0372) 58-53-14,  (050) 270-21-33 – координатор Батракова Наталія, (050)940-43-80 – асистент Луник Надія і подати коротку заявку на співбесіду.

2. Завітати до офісу Центру громадської активності «Синергія» (вул. Руська,1, м. Чернівці)  для співбесіди та заповнення анкети учасника/ці.*

3. Надати документи або ж надіслати скановані (фотографовані) копії документів на електронну адресу: nadiya.lunyk@gmail.com, ccasynergy@ukr.net

 • довідки ВПО (лише для переселенців);
 • посвідчення учасника АТО (для учасників АТО)
 • усіх сторінок паспорту (1,2,3 сторінки і сторінка з останньою пропискою) та ідентифікаційного коду;
 • свідоцтва про реєстрацію ФОП (для групи «Самозайнятість» – як перевага, для групи «Мікропідприємництво» – обовязково).

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК – ДО 15 серпня 2017 року!

*МОМом передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

Довідково:

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій населення. Виконавцем проекту у Чернівецькій області є громадська організація «Центр громадської активності «Синергія» (контактна особа – виконавчий директор Центру БАТРАКОВА НАТАЛІЯ БОРИСІВНА).

До участі в проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18 – 60 (жінки та чоловіки), а також місцеві мешканці Чернівецької області з числа вразливих категорій (учасники АТО, багатодітні, безробітні, одинокі жінки, дружини/вдови учасників АТО, представники меншин, ромське населення).
В межах реалізації проекту у Чернівецькій області заплановано проведення 2-х дводенних тренінгів на тему: «Самозайнятість» і «Мікропідприємництво». Відбір кандидатів проводиться на умовах конкурсу.

ЕТАП І. ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ

План тренінгу «Самозайнятість»

 • Аналіз ринку, основи маркетингу.
 • Започаткування підприємництва: ресурси, мотивація, ідеї.
 • Юридичні аспекти приватного підприємництва.
 • Планування фінансів.
 • Як підготувати бізнес план.
 • Основи бух. обліку та податкової звітності.

Вимоги до учасника:
Наявний бізнес-план (план самозайнятості) або принаймні чітка ідея щодо започаткування, досвід у відповідній сфері, а також прагнення до офіційної реєстрації бізнесу. Група формується з  30 учасників (з них 75% – ВПО,  25% – місцеві мешканці)Жінки мають становити 50 % від заявників

План тренінг «Мікропідприємництво»

 • Аналіз ринку, основи маркетингу.
 • Юридичні аспекти приватного підприємництва.
 • Планування фінансів.
 • Як підготувати бізнес-план.
 • Нюанси бух. обліку та податкової звітності.

Вимоги до учасника:
ОБОВЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ фізичною особою-підприємцем щонайменше впродовж 6-ти місяців і наявний діючий бізнес. Група формується з  30 учасників (з них 75% – ВПО,  25% – місцеві мешканці). Жінки мають становити 50 % від заявників

Етап ІІ. ПРИВАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ
Кожен учасник отримає  експертну допомогу у формуванні бізнес-плану (група «Самозайнятість) або заявки на розвиток бізнесу група «Мікропідприємництво»).

ЕТАП ІІІ. ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ АБО ЗАЯВОК
Коротка презентація бізнес-плану чи заявки на розвиток мікропідприємництва  перед комісією МОМ, в результаті якої буде прийняте рішення про виділення гранту.

ЕТАП ІV. НАДАННЯ ГРАНТІВ
Для 50% учасників буде виділено гранти для закупівлі обладнання (група «Самозайнятість») або розвитку бізнесу (група «Мікропідприємництво»).

Група «Самозайнятість»Розмір гранту:  до 650 євро
Група «Мікропідприємництво»Розмір гранту: до 2150 євро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *