Повернемось до майбутнього!

Я повертаюсь

Друзі! 10 вересня я повертаюсь до України. Повертаюсь додому.

Я – президент, який побудував одну з найуспішніших демократичних країн світу, і дотримання закону для мене є принциповим. Я повертаюся відкрито. І закон на моєму боці.

Рівень провокацій та порушень, до яких вдасться влада, щоб перешкодити моєму поверненню, безпосередньо залежить від кількості людей, які прийдуть 10 вересня на пункт пропуску Краковець.

Прийдуть, щоб підтримати не стільки мене, скільки власне дотримання прав людини та законності в Україні. Українці вже навіть жартують, що «закон виконується там, де більше тисячі людей». На жаль, таку реальність створила нинішня влада – своїм нехтуванням законів і «кишеньковими» правоохоронними органами. І я вдячний кожному, хто 10 вересня знайде час і можливість, щоб бути на Краковці. Щоб змусити владу грати за правилами і дотримуватися закону.

Я повертаюся, тому що знаю, що робити далі. Маю план дій, від вересня цього року – до президентських та парламентських виборів. І від виборів – до перетворення України на наддержаву Європи.

Я повертаюся, тому що Україна зараз – це мій єдиний дім і країна, з якою я пов’язую своє майбутнє. Це у «любих друзів» президента є по п’ять паспортів. А мені не треба іншого громадянства, крім українського.

Я не дозволю цьому диктаторському режиму отримати ще одну тактичну перемогу, вичавивши мене з моєї домівки. Тому що потім прийде черга активістів, добровольців і тих, хто просто не згоден з тим, що відбувається в Україні. Хвиля репресій вже піднімається. Президент показує нам, що вважає себе вищим за закон і право!

«РУХ НОВИХ СИЛ» разом з іншими політичними партіями та громадськими організаціями переходить до нового формату спротиву олігархічній диктатурі. Ми маємо план дій, який буде оголошено, коли я перетну кордон і буду на українській землі.

Я знаю, що треба робити, щоб перетворити Україну на передову країну Центрально-Східної Європи. А змінами такого масштабу неможливо займатися з-за кордону.

10 вересня, 10.00 ранку, пункт пропуску Краковець, Львівська область. Приходьте. Влада спробує нам перешкодити. Але справжньою владою є не чиновники, а ми, громадяни України. До зустрічі на кордоні!

План дій Михайла Саакашвілі та «Руху Нових Сил» після повернення до України

Президент взяв курс на встановлення диктатури. Але він забув, що єдиним джерелом влади в країні є народ.

Владу можна і потрібно перезавантажити у мирний спосіб. «Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі» розробив план першочергових кроків, які призведуть до зміни влади у конституційний спосіб.

Єдиною командою проєвропейської опозиції ми запропонуємо новий порядок денний для країни та висунемо чіткі вимоги громадян до центральних органів влади – президента, парламенту та уряду. Для реалізації цих вимог ми створюємо Штаби спільних дій – коаліцію громадсько-політичних організацій і сил – які діятимуть спільно, створюючи широкий цивілізований протестний рух.

Ми підготуємо команду нових людей для управління державою. Людей, які зможуть взяти відповідальність за країну, коли цей антинародний правлячий режим буде повалено.

Після приходу до влади ми реалізуємо План змін України за 70 днів (це 5 сесійних тижнів Верховної Ради). За 5 сесійних тижнів будуть прийняті фундаментальні закони, які дозволять:

  • Реформувати політичну систему, очистити політику від впливу олігархів
  • Знизити податки та мита і припинити тиск СБУ та інших структур на бізнес
  • Ліквідувати монополії та олігархат
  • Забезпечити економічну свободу та умови для розвитку малого і середнього бізнесу
  • Знищити корупцію, відновити довіру до правоохоронної та судової системи
  • Ліквідувати пострадянський державний апарат та створити сучасну прозору державну службу
  • Провести модернізацію армії

Система бариг буде до останнього чіплятися за свої привілеї та статки. І перемогти її зможе лише країна громадян! Діяти потрібно швидко.

Долучайтесь до «Руху Нових Сил»! Ставайте частиною змін!

Джерело:

  • http://info.rns.org.ua/come-back/
  • http://info.rns.org.ua/plan/

Зображення: http://info.rns.org.ua/meet/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *