Європейська Комісія підтримує

1

Оголошено про відібрані проекти щодо вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб та громад, що опинилися під впливом конфлікту, які будуть підтриманні з боку Європейської Комісії.

Підтримані проекти з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Стосовно проекту з Чернівецької області “Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб в Чернівецькій області”.

Виконавці проекту: Чернівецька обласна рада в партнерстві з департаментом соціального захисту населення ОДА та Чернівецькою міською радою.

Проект направлено на відбудову низки гуртожитків для ВПО, зокрема багатодітних сімей та інших вразливих верств переселенців, забезпечення їх базових потреб у обладнанні та засобах щоденного вжитку. Група заходів направлена на створення нових робочих місць, професійне навчання та стимулювання ВПО до початку власного бізнесу на території міста та області. Заплановано відкриття центру соціального консультування для переміщених осіб.

Цілі проекту – збільшення можливостей органів регіональної влади Чернівецької області щодо забезпечення соціального сталого розвитку та взаємодії між вимушено переселеними особами та місцевими громадами.

Діяльність проекту:

  • Ремонт житлових приміщень в селах біля Чернівців для сімей з дітьми та інших соціально-вразливих категорій з числа вимушено-переселених осіб, придбання побутових приладів, інструментів
  • Сприяння вирішенню питань працевлаштування ВПО, професійна перекваліфікація, надання допомоги при започаткуванні власного бізнесу
  • Консультування та супровід соціального характеру
  • Проведення акцій та заходів для формування толерантного ставлення до ВПО з боку місцевого населення

2 3 4 5 6

Ми звернулись до Чернівецької облради з проханням повідомити контактну інформацію особи, яка є керівником цього проекту, з метою знайомства з нею нашої організації для подальшої співпраці. Чекаємо на відповідь.

Джерело:

  • http://www.surdp.eu/news/Projects-selected-Grant-Facility-Program

Картинки:

  • http://oblrada.cv.ua/news/45644/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *